@PodunajskeBiskupice

Môj priateľ Andrej sa prisťahoval s dcérkou a manželkou do starej, dedinskej časti Podunajských Biskupíc pred 3 rokmi. Splnil si sen, ktorý mál ako dieťa z bratislavského sídliska. Bývať v dome so záhradou a pritom zostať v meste.

Obrázky skvele doplnia obsah článku a vzbudia v čitateľoch záujem ho otvoriť. Prvý obrázok sa zároveň zobrazí aj v náhľade. Zaujímavý úvodný obrázok vám tak pomôže zvýšiť atraktivitu vášho článku.

Úvodný odstavec čitateľom objasní hlavnú tému článku. Pokiaľ ho zobrazíte aj v prehľade všetkých článkov, pomôžete čitateľom s rozhodovaním, ktorý príspevok je pre nich zaujímavý. Nezabudnite úvodný odstavec odlíšiť od zvyšku textu. V nasledujúcich riadkoch nájdete ďalšie tipy, ako články upravovať.

Jednoduché a krátke články vám pomôžu udržať čitateľov v obraze. Zaujímavý úvodný odstavec a stručný, informatívny obsah zaručia, že sa k vám budú radi vracať pre ďalšie novinky.

Hluk

20.07.2018

Ak bývate v Bratislave, možno ste si aj vy všimli príjemné pravidelné dunenie pripomínajúce tlkot srdca napojeného na veľmi výkonný subwoofer, sprevádzané oranžovým blikaním polovice nočnej oblohy.